Su altı batık dalış sporları

 

 Su altı dalış sporları

 

 Dalış sporu ile su altındaki renginlikleri keşfedin

 

Dalış malzemeleri ve dalış ekipmanları

 

 Zengin su altı güzelliği ve dalarak onu keşfeden dalış tutkunları

 

 Günübirlik dalış turunda sizi bekliyen lezzetli öğle yemeği menüsü

 

 Dalış bölgelerine ulaşımımızı sağlayan  tekneler

 

Dalış turizmi için ülkemizi yılda yüzbinlerce dalış meraklısı ziyaret etmektedir.

 

Unutulmaz bir dalış taili için bizi arayınız.

Belek
Boğazkent
Avsallar
Karaburun
Konaklı
İncekum
Alanya
Mahmutlar
Gazipaşa
Side
Manavgat
Kemer
Finike

Kumluca
Kale
Demre
Kaş
Kalkan
Patara
Fethiye
Dalaman
Ölüdeniz
Göcek
Dalaman
Sarıgeme
Ortaca

Dalyan
Akyaka
Gökova
Marmaris
Köyceğiz
İçmeler
Bozburun
Hisarönü
Datça
Turunç
Aktur
Didim
Altınkum
Akbük

Bodrum
Güvercinlik
Torba
Turgutreis
Akyarlar
Bitez
Gümbet
Gündoğan
Milas
Davutlar
Kuşadası
Güzelçamlı
İskenderun

Söke
Selçuk
Çeşme
Ayvalık
Gelibolu
Gökçeada
Bozcaada
Alaçatı
Foça
Anamur
Silifke
Erdemli
Taşucu

             SU ALTI DALIŞ KURSLARI         Deutsch Türkçe Nederlands Polska Русский

PADI KURSLARI :  PADİ (dalış eğitmenleri profosyonel kurumu) dünyanın en büyük ve en tanınmış dalgıç yetiştirme kurumudur.Dünya çapında,PADİ yıllık 900.000’den fazla dalgıca belge vermektedir.

Tüm ROPE Dalış Merkezleri bir PADİ dalış merkezidir...

Türkiye bir sualtı ve dalış cenneti ülkesidir Dalış ile sualtındaki cennet dünyayı keşfedebilirsiniz

 SCUBA KEŞİF DALIŞI ( 1 GÜN ) : Bu bir günlük kurs, kısa teorik ders ve uygulamaları boyunca Scuba dalışının felsefesini öğrenmenizi sağlar.
Scuba Keşif dalış programında,Açık Deniz Eğitiminin’nin bazı teorik ve pratik becerileri edineceksiniz.
Eğer eğitiminize devam etmek istiyorsanız,direk olarak Açık Deniz eğitimine geçiş yapıp bu kursu 3 yerine 2 günde tamamlayabilirsiniz.
8-10 Yaş arası çocuklar Scuba Keşif programının tüple nefes alma kısmına katılabilirler.
Şartlar :
Yaş sınırı :10 (babblemaker için 8)

SCUBA DALIŞ KURSU (2 GÜN ) : Bu kurs, PADİ açık deniz eğitiminde alınan sertifikanın ilk basamağıdır.Bu iki günlük bir kurstur sizin daha çok dalış antrenmanı yapmanızın ve sertifika kazanmanızın dışında,gerekli becerileri öğrenirken sualtı dünyasını sevmenizi sağlıyor.
Bu iki günlük kursta aldığınız eğitim,teknik bilgiler ve yeterlilik sertifikası dışında ,sualtı dünyasından hoşlanmanızı da amaçlıyor.
Scuba dalış eğitimini tamamladığınızda dünyanın herhangi bir yerinde 12 metre derinliğe kadar eğitmen gözetiminde dalış yapabilirsiniz.
Şartlar :
Yaş sınırı :10

PADİ AÇIK DENİZ DALIŞ KURSU - PADİ OWD (3 GÜN ) :
Scuba dalışı öğrenmek istiyorsanız,bir PADİ Açık Deniz Dalgıç Kursu’na katılabilir, dünyada en çok tanınan ve onaylanan dalış sertifikasına sahip olabilir,birkaç kısa sürede sualtı dünyasından keyif alabilirsiniz.
Kurs boyunca,Scuba dalışlarının prensiplerini,ekipmanların içeriklerini ve güncel tüm teknik bilgileri son model ekipmanlarla öğrenirsiniz.Uygulamalı dersleriniz belirli sınırlardaki berrak sularda 4 eğitmen gözetiminde ve en fazla 18 metre derinlikte güvenilir ve kontrollü bir şekilde başlar.Bu eğitimle tüm dünyada geçerliliği olan PADİ Açık Deniz sertifikasına hak kazanmış oluyorsunuz.
Şartlar :
Yaş sınırı :10

PADİ KEŞİF DALGIÇ KURSU - PADİ ADV (1 veya 2 GÜN ) : Dalışta bir üst seviyeye geçmek istiyor musunuz?Öyleyse uzağa bakmayın!Bugün bir PADİ Keşif Dalgıcı olun ve dalışın sunduğu dünyada,heyecan verici maceraları keşfetmeye başlayın.
Keşif dalgıç programı,
DIVING PADİ profosyonellerinin rehberliğinde daha fazla deneyim ve beceri kazanmak için mükemmel bir fırsattır.
Dalış programındaki keşifler,hem Keşif Dalgıcı hem de İlerletilmiş Açık Deniz Dalgıcı sertifikasını veriyor.Eğer üç keşif dalışından birini tamamlarsanız PADİ Keşif Dalgıç sertifikanızı kazanabilirsiniz.Derin Keşif Dalışı’nı,Sualtı Navigasyonu Keşif Dalışı’nı ve toplam 5 Keşif Dalışı’ndan 3’ünü tamamlarsanız İlerletilmiş Açık Deniz Dalgıcı sertifikanızı kazanabilirsiniz.
Bu sertifika aşağıdaki üç Keşif Dalışı’nı içermektedir.
* Keşif Dalışları 10 yaş ve üzerindeki dalgıç adayları için uygundur.
» Balık cinslerini tanımak
» Sualtı Doğacısı
» Tekne Dalışı
» Sualtı Navigasyonu
» Su yüzeyinde durabilme performansı
» Sualtı fotoğrafçılığı
* Ek Keşif Dalışları,12 yaş ve üstündeki dalgıç adayları için uygundur.
» İrtifa Dalışı
» Genel Seviye Dalışı
» Dip Dalışı
» Gece Dalışı
» Dalgıç Sevk Aracı
» Araştırma ve Keşif Dalışı
» Birikinti (mercan,resif) Dalışı
» Sualtı Videoculuğu
» Kuru Takım Dalgıcı
» Enkaz Dalışı
Şartlar : PADİ Açık Su Dalgıcı sertifikası (ya da başka bir organizasyondan alınmış yeterlilik sertifikası)
Yaş sınırı : 15 (PADİ Küçük Yaş Keşif Dalgıcı için 10)

ÖZEL KURSLAR ( 1 yada 2 gün ) : Bu dalış düşüncesi size ne kadar uzak?Bu size kalmış.Açık Deniz Dalgıcı olmaya hak kazanınca, birçok özel kursa kayıt yaptırabilirsiniz.ROPE DIVING ;Gece dalışı,derin dalış,genel seviye dalışı, navigasyon dalışı,enkaz dalışı,kıyı dalışı, mağara dalışı,tekne dalışı, fotoğrafçılık ve daha fazlasını temin ediyor.

ACİL DURUM - İLK YARDIM KURSU ( 1 GÜN ) : EFR kursu,hem dalgıçlara hem de dalgıç olmayanlara,hayatı tehdit edici olası acil vakalarla nasıl başa çıkılacağını öğretir.Ayrıca size EMS’nin mümkün olmadığı,hayati tehlike taşıyan yaralanmalara veya rahatsızlıklara nasıl müdehale etmeniz gerektiğini öğretir.
Bu geniş program,iki kişiye veya tek kişiye öğretilebilen iki ana modelden oluşur.Acil İlk Yardım-İlk Bakım ve Acil İlk Yardım-İkinci Bakım.
Şartlar : Dalış sertifikası istenmez.
Yaş sınırı : Yaş sınırı yoktur.

KURTARMA - DALGIÇ KURSU ( 3 GÜN ) : Bu kurs,olası problemi engellemeye ve çözümlemeye odaklıdır.İhtiyaç duymayı arzu etmediğiniz her şeyi bu programda öğreneceksiniz..
Şartlar : PADİ İlerletilmiş Açık Deniz Dalgıçlık ve Küçük Yaş İlerletilmiş Açık Deniz Dalgıçlık sertifikası (ya da başka bir organizasyondan alınmış yeterlilik belgesi)
Yaş sınırı : 15 (PADİ Küçük Yaş Kurtarma Dalgıcı için 12)
Geçmiş 24 ay içinde onaylanmış bir CFR programını başarıyla bitirmek.

USTA DALIŞ - DALGIÇ KURSU  ( 12 GÜN ) : PADİ usta dalış kursu,36 dalışla tamamlanan,geniş antreman programına tabi tutulan 12 günlük Tekne Dalışı’dır.
Usta dalış kursu boyunca,dalış becerilerinizi ve bilginizi genişleterek profösyonel seviyeye çıkartmak için ROPE DIVING PADİ eğitmenleriyle daha yakın çalışırsınız.Usta dalgıcın rolü,genel dalış aktivitelerini denetlemek ve yardım etmek ya da bir sualtı rehberine,bir eğitmene yardımcı olmak ve daha fazlasını içerebilir.
Şartlar : PADİ Kurtarma dalış sertifikası ( ya da başka bir organizasyondan alınmış yeterlilik belgesi)
Yaş sınırı : 18 , geçmiş 24 ay içinde onaylanmış bir CFR programını başarıyla bitirmek.
CMAS KURSLARI :
CMAS 1 YILDIZ DALGIÇ KURSU  ( 3 GÜN ) : Son model ekipmanlar ve teorik derslerden oluşur. teorik.2 pratik ders sınırlı berrak sularda 3 açık deniz dip dalgıcı eşliğinde,maksimum 18 metre derinliğinde tüm güvenlik kontrolleri alınarak gerçekleştirilir.

CMAS 2 YILDIZ DALGIÇ KURSU  ( 2 GÜN ) : Bu kurs süresince yapacağınız açık deniz dalışlarımız,Derin dalış (18+),gece dalışı,navigasyon dalışı ve kurtarma dalışıyla ilgili tüm teorik ve pratik bilgileri verir.
Şartlar :  PADİ Açık Deniz Dalgıcı ( PADİ OWD) ya da CMAS * sertifikası sahibi olmak , 20 ağırlaştırılmış dalış yapmış olmak.

Dalış Eğitimi  Dalış Kursu    Dalış Okulu Dalış Eğitmeni Dalgıç Balıkadam Cankurtaran Dalgıçlık Kursu Scuba Dalış Padi Dalış Eğitimi Cmas Dalış Eğitimi Dalış Sertifikası Dalış Bölgeleri Günübirlik Dalış Turları Dalış  Ekipmanları Dalış Malzemeleri Dalış Tüpü Dalgıç Kıyafeti Snorkel Şnorkel Dalış Dalış Ekipmanları Kiralama Hizmeti Özel Dalış Kursu Özel Dalış Dersi Dalış Okulu √  Dalış Merkezleri   Dalış Bölgeleri √  Dalış Turları  Üç Yıldız Dalış Dersi  İki Yıldız Cmas Dalış Dersi √  Bir Yıldız Cmas Dalış Dersi √  Padi Dalış Dersi  Padi Open Water Dalış Kursu √  Cankurtan Kursu Dalış Brövesi Dalış Lisansı Dalış Diploması Dalış Eğitmeni

 

| Anasayfa | Hakkımızda | Dalış Bölgeleri | Dalış Malzemeleri | Dalış Kursları | Dalış Fotoğrafları | Rezervasyon | İletişim|